Kuus kohta, kuhu ei tasuks esimesele kohtingule minna

 (5)
Kuus kohta, kuhu ei tasuks esimesele kohtingule minna
Foto on illustreerivUnsplash.com

Loomulikult ei pea alati restorani või kinno suunduma, kuid mis teha, need on küllaltki lollikindlad variandid (vastupidiselt nendele kuuele kohale).

Surnuaed
Jaa, seal igati vaikne ja rahulik, aga … Kui sa tõesti tahad kuulda teise juttu, minge parem parki. Surnuaias võib nii mõnelgi tuju nulli minna (sest, noh, see tuletab meelde, et igaüks meist on surelik).

McDonalds
Kellelegi ei meeldi ihnuskoi. Esimesel kohtingul peaksid olema valmis käima õhtusöögi eest välja rohkem kui viis eurot. Kui sul tõesti on hirmus friikartuliisu, astuge McDonaldsist läbi pärast päris õhtusööki.

Ööklubi
Khm, kui sind tõesti huvitab, mida kaaslasel on öelda, ei vii sa teda Hollywoodi. Kui sind jätab vestlus täiesti külmaks, siis olge lahked! Tehke kas või üks korralik klubitiir.

Õhtusöök vanematega
Ei, ei ja veel kord ei! Esimesel kohtingul olete nagunii mõlemad närvis, kas tõesti peaks siia lisama veel ema-isa-faktori?

Topeltkohing
Kohtingul tahaksid keskenduda vaid uuele silmarõõmule. See aga on võimatu, kui võtad enda sõbra ja tema pruudi kampa. Jah, võib-olla tunned end veidi enesekindlamalt, aga võid olla enam kui kindel, et kaaslasel on ebamugav.

Paadisõit
Nii, ja mida sa teed siis, kui paat käib kummuli? Usalda meid, see pole pooltki nii romantiline, kui võib kõlada.

Allikas: Her Beauty