Kuus lugu esimesest anaalseksi kogemusest, mis jutustavad hästi lahti, mida oodata, kui otsustad ka seda proovida

 (136)
Kuus lugu esimesest anaalseksi kogemusest, mis jutustavad hästi lahti, mida oodata, kui otsustad ka seda proovida
Foto: Shutterstock

Anaalseks on pisut nagu Ameerika mäed: mõne jaoks põnev, teiste jaoks õudne, aga samas kogemus, millel on väga palju potentsiaali, et olla lõbus. Üks on kindel: see on üks vallatu alternatiiv, kuidas teineteisele naudingut pakkuda.

Kui oled uudishimulik ja tahad teada, milline su esimene kord olla võiks, loe läbi nende naiste kogemused, kes seda juba proovinud on.

Loe ka: Küsimus, mida sageli ei julgeta küsida: kuidas valmistuda anaalseksiks?

25aastane Alissandra: "Me olime sellest varem rääkinud ja tegelikult juhtus see esimesel korral, kui saime olla kodus nii, et seal kedagi teist ei olnud (elasime siis veel kamba korterikaaslastega koos). Ma ei nautinud seda nii väga, aga see polnud ka nii hull kui ma arvasin. Mu partner oli enne anaalseksi proovinud ja ta jumaldab seda.

Me oleme seda peale seda veel proovinud ja nüüd olen ka mina vaikselt seda nautima õppinud. Ma pole valmis seda regulaarselt tegema, sest sellega kaasneb enne ja pärast rohkem jamamist, et end puhastada ja et seks oleks turvaline."

20aastane Allison: "Me proovisime seda mu ekskutiga esimest korda sõbrapäeval. Ma tahtsin seda proovida, sest olin uudishimulik ja ta oli ka valmis midagi uut proovima. Ma arvan, et ma olin isegi rohkem põnevil kui tema, sest ma tahtsin oma sõprade ees uhkustada, kui "seksuaalselt seiklushimuline" ma olen.

Seotud lood:

Tegime seda ühikas. Ta pani selle mulle sisse, ma vist tegin väga ehmatanud nägu, tõusin püsti ja jooksin toa teise nurka. Me tahtsime seda hiljem uuesti proovida, aga just siis, kui ta tahtis selle mu pepusse panna, tuli mu toakaaslane koju (Tal oli ka poiss-sõber, mistõttu ta tuli midagi võtma enne, kui nad ka seksisid. Ta eeldas, et me sööme juba õhtust.). Kui ta ukse avas, tõusis mu kutt püsti, kattis end tekiga ja peitis end ukse taha ära. Ma rääkisin sellest oma toakaaslasele alles palju hiljem."

Redditi kasutaja Captain_jawa: "Proovisime kallimaga anaalseksi ja see oli fantastiline. Me polnud väga vastutustundlikud ega näinud väga ettevalmistustega aega, aga me kasutasime piisavalt libestit ja keskendusime eelmängule. Minu poolest oli see okei ja ma olin lõõgastunud ega kogenud absoluutselt mingit ebameeldivust. Ma nautisin seda väga!

Miski muu ei eruta mind nii palju kui anaal... Oleme tänaseks isegi ühe väikese dildo ostnud, mis aitab mul enne õiget asja pisut harjuda ja see on palju kasuks tulnud."

31aastame Kaileigh: "Minu esimene anaalseksi kogemus oli paar kuud tagasi, aga see polnud väga meeldiv. See oli mu esimene dominandi-alistuja suhe ja ta ei kasutanud kunagi libestit, väites, et talle ei meeldi see, sest see olevat "räpane". Ta kasutas ainult oma sülge ja ma märkasin alati peale seksi verd. Ma olen isegi vihane, et ma lasin tal nii käituda. Aga ma lõpetasingi selle suhte ära ja ei pea sellega enam kokku puutuma. Ma olen kindel, et kunagi usaldan ma kedagi teist piisavalt, et seda uuesti proovida, aga ma pole kindel, millal."

28aastane Sammy Rei: "Minu jaoks oli see suurepärane kogemus, sest me valmistasime end selleks pikalt ette, harjutades välise stimuleerimise, näpuka ja anaaltapiga. Ma tundsin end väga hästi, sest mu partner hoolis väga sellest, mida mina kogen ja ei survestanud mind üldse."

Redditi kasutaja The_Hatchet: "Meil polnud partneriga ühtegi teist kogemust kui tavalise seksiga, mistõttu otsustasime paljude asjadega eksperimenteerida. Selgus, et anaalseks on midagi, mis meile meeldis ja oli erinev. See tundub vallatum, umbes nagu seksiks diivanil."

Allikas: elitedaily