Lugeja: 30+ vanuses inimestel peaks olema piisavalt enesekindlust, et mitte lasta end mõjutada komplimentide puudumisest

 (4)
Lugeja: 30+ vanuses inimestel peaks olema piisavalt enesekindlust, et mitte lasta end mõjutada komplimentide puudumisest
Foto: Shutterstock

Hiljuti avaldasime õnnetu 35aastase naise kirja, kus ta kurtis, et ta näeb enda arust küll täitsa hea oma vanuse kohta välja, aga meeste jaoks on ta justkui nähtamatu. Kommentaarides avaldas arvamust lugeja, kelle meelest peaks vanemaks saades hindama inimeses rohkem tema sisemist ilu.

"Ei saa aru sellisest probleemist. Kommentaarist ei tule välja ka seda, kas inimesel on ka kaaslane kõrval või mitte. Muidugi kui tegemist on üksiku inimesega võib kurvaks teha, et enam ei saa nii palju tähelepanu kui varem.

Kuid samas ei saa end lasta ometi häirida sellest, et kogu aeg komplimente ei puistata. Pealegi 30+ naisel peaks juba piisavalt enesekindlust olema, et mitte lasta end mõjutada komplimentidest või nende puudumisest. Ilmselt aga see selle naise probleem ongi, jätkuvalt puuduv enesekindlus.

Samuti tundub, et tegemist võib olla üsna sisutu inimesega, kellega millestki rääkida pole. Sest mida vanemaks inimesed saavad, seda enam hindame me inimese sisemist ilu ning intelligentsust ja välimine pool (mis on nagunii ajas kaduv) ei ole enam nii oluline.

Muidugi on hea vaadata, kui inimene on heas vormis ja hoolitsetud, kuid kui sellega tema väärtus piirdubki, siis ongi jutt lühike."