Lugeja kirjutab: kui mõni naine alustab oma mehega psühholoogilist võitlust ja vastu hambaid saab, siis on ta ise loll

 (36)
Lugeja kirjutab: kui mõni naine alustab oma mehega psühholoogilist võitlust ja vastu hambaid saab, siis on ta ise loll
Pilt on illustreerivFoto: Panthermedia/Scanpix

Naistekas avaldas loo, kust tuleb välja, et iga viies naine Eestis on kannatanud füüsilise vägivalla all. Seepeale kirjutas üks lugeja meile teemast oma nägemuse.

“Ei õigusta neid jobusid, kes naisi peksavad, kuid mina olen pidanud rusikatega üsna tihti hakkama saama,” kirjutab ta. “Algklassid, 8-klassiline kool, keskkool, kutsekas, sõjavägi, esimene töökoht, teine töökoht, baarides, üritustel jne. Kui loeks kõiki neid muid konflikte veel kokku, kus mõni jobu tuleb lõuga küsima, siis lõppeks ennem trükimust.

“Juba lapsena tehti minule selgeks, et naised peavad psühholoogilist võitlust ja mehed füüsilist. Kui mõni naine seda ei tea ja alustab oma mehega psühholoogilist võitlust ja vastu hambaid saab, siis on ta ise loll. Või mõni mees vägivallatseb naise kallal ja siis katkub juukseid peast, kuna saab tunda psühholoogilist vägivalda ning siis annab jälle naisele vastu vahtimist või ribidesse kolaka.

“Oled loll mees, kui ei tea, et naised hakkavad sinu ajusid ke***ma, kui on antud põhjus. Oled loll naine, kui ei tea, et mehed hakkavad sind poksikotina kasutama, kui on antud põhjus. Erandeid on ka hunnikus, kuid need on vaimselt haiged.”

Lugeja, mis sina arvad — kui naine mehega parasjagu sel viisil räägib, mis mehele ei meeldi, kas ta on väärt keretäit?