Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Lugeja küsib: miks on see tabu, et suhtes inimesel võib olla ka teisi sekspartnereid?

 (146)
Lugeja küsib: miks on see tabu, et suhtes inimesel võib olla ka teisi sekspartnereid?
Foto: Shutterstock

Hiljuti avaldasime ühe mehe kurva loo, kus too oli õnnetu, et tal oma naise peale voodis ei tõuse, aga välismaal tiiba ripsutades sellist probleemi ei esinenud. Kommentaarides uurib üks lugeja, miks on suhtes teiste inimestega seksimine üldse tabu.

“Ma pole seni tõesti aru saanud, miks on see tabu, et suhtes inimestel võib olla ka teisi sekspartnereid — seni, kuni ollakse sel teemal teineteisega ausad.

Miks peab sugutung ja “kooselu”, kui mingi majandusüksus, mille najal luuakse pere, terve elu 100% üksteise küljes olema?

Nähes pealt suhteid mis purunevad, siis tundub, et just see “tabuteema” on enamike purunemiste põhjuseks. Kui naine või mees ei tunne enam seksuaalset tõmmet oma elukaaslase suhtes, aga on ühised lapsed või ühine majanduslik eesmärk — ollakse ka nt. “parimad sõbrad” teineteisele — siis seksuaalpoole mujal välja elamine võiks ju olla täiesti tervislik.”

Lugejad, mis te arvate, kas suhe saaks toimida nii, et mõlemal inimesel on lisaks teineteisele veel eraldi sekspartnerid?