Maire Aunaste: tutvumisportaalides hakkavad mehed kohe seksist rääkima

 (61)
Maire Aunaste: tutvumisportaalides hakkavad mehed kohe seksist rääkima
Foto: Ilmar Saabas

"Olen pannud ennast kirja mitmetesse välismaistesse tutvumisportaalidesse ja võin öelda, et ma pole leidnud sealt mitte ühtegi meest, kellega niisama vestelda," räägib teletäht Maire Aunaste, kellel on konto näiteks portaalis Rosebrides.

"Ma olen eksperimendi vormis meestega internetis vestelnud ja juba kuuendal minutil hakkavad nad seksist rääkima. Siis ongi lõpp, minul pole nendega millestki rääkida," pajatab Aunastes Publikule oma kogemustest.

Aunastel on saates "Mida teie arvate?" tulemas internetitutvuste teemaline osa. "See on seksieri teemaline saade portaalides tutvumisest. Meil on nendel teemadel filmitud ka meeleolukad lõigud," räägib Aunaste.

Ta paneb naistele südamele, et midagi tõsist ei tasu tutvusportaalidest otsida. "Seal valetatakse hommikust õhtuni. Alates nimest, nahavärvist kuni rahvuseni. Peamiselt küsitakse raha ja seksi."

Mitmetes portaalides surfanud Aunaste ütleb, et ta pole leidnud isegi mitte ühtegi meest, kellega lihtsalt juttu rääkida. "Naised, otsige armastust ikka reaalsest elust!"

LOE KA: Kas Maire Aunaste otsib endale internetist meest?