Mees kurdab, et naised peavad teda igavaks: muidugi, kui mul Viimsis basseiniga maja ja Porsche oleks, küll ma siis huvitav tunduksin

 (311)
Naised, andke nõu!
Mees kurdab, et naised peavad teda igavaks: muidugi, kui mul Viimsis basseiniga maja ja Porsche oleks, küll ma siis huvitav tunduksin
Foto: Ben White/Unsplash

Naisteka foorumis kurdab üks meesterahvas, et kuigi tema arust on ta igati kena välimuse ja hea iseloomuga mees, kipuvad ta suhted lõppema, sest naised väidavad, et ta on igav.

“Ootan naisterahvaste vastuseid antud teemal, sest ei saa ise enam aru,” kirjutab ta. “Viimaste aastate põhjal tundub, et naised eemalduvad minust, sest ma pole n-ö piisavalt huvitav — mida iganes see siis tähendama peaks.

Välimus on mul suhteliselt kena, saan üpriski hästi vastassugupoolega jutupeale jne. Mõned deididki saab tehtud, aga siis asi hääbub.

Mis see “huvitav mees” siis tähendab? Muidugi, kui mul Viimsis basseiniga maja ja Porsche oleks, küll ma siis huvitav tunduksin.

Hobideks on mul tsikliga sõitmine, talveperioodidel käin enamasti ujumas ja jõusaalis. Korralik töökoht ja oma elamine on olemas. Kas keegi seletaks lahti, mis seal siis huvitavam on, kui istuda hipsterisuguse mehega loomelinnakus taburetil, imeda vesipiipu ja naerda? Või peaksin olema seljakotiga rändur ja Eestis olles lootma, et vanemad toetaksid ja öömaja pakuksid?”

Naised, andke nõu, kas probleem on just mehes endas või pole ta lihtsalt õige naise otsa sattunud?