Mees põrutab: naised armastavad eelkõige mehe raha, armuvalus vennike on eriti kerge saak

 (150)
Mees põrutab: naised armastavad eelkõige mehe raha, armuvalus vennike on eriti kerge saak
Foto: Shutterstock

Pühapäeval avaldasime Naisteka lugeja Annika loo, kus ta räägib, kuidas näiliselt täiusliku inimese puhul võib tegelik taust olla sootuks masendavam. Loo kommentaariumis jagas aga üht pealtnähtud lugu üks teine lugeja.

"Kunagi vene aja lõppedes nägin Balti jaamas sellist pilti: pisut vanem mees suudleb kirglikult oma kaaslannat, häbenemata, pikalt ning mõnuga, ise kätel naise keha alaosas käia lastes.

Samal hetkel tuli pimedusest lambivalgusesse umbes passiealine turjakas poiss, kes mehe juurde läks ja siis vene keeles röökis: "Papa, mis sa teed? Me otsime sind peale palgapäeva juba kolmandat päeva taga."

Neiu sai seda kuuldes kui maohammustuse, kargas kavalerist eemale ja kukkus siis vaest dondžuaani sõimama, isegi paar valju kõrvakiilu sai kirja pandud.

Vaene lontu vajus kössi, teda sõimav poeg aga käskis kohe kõik allesjäänud raha talle anda, muidu andvat ema ta tagaotsimisse ja sealt juba istumaminek oleks kindlustatud kui tema endisi patte arvesse võtta.

Pruut pani sõimates oma teed, vaene peigmees aga lonkis arvatavasti juba teda nüpeldanud poja järel nagu vana arglik pulmapeni, kelle peremees on kinni püüdnud ja koju rihma otsas veab.

Naised armastavad eelkõige mehe raha, armuvalus vennike on eriti kerge saak."