Mees põrutab: ühel hetkel naised ahhetavad, kuidas minusugune meessoo pärl veel vaba ja vallaline saab olla, järgmisel juba söövad oma sõnu

 (8)
Mees põrutab: ühel hetkel naised ahhetavad, kuidas minusugune meessoo pärl veel vaba ja vallaline saab olla, järgmisel juba söövad oma sõnu
Foto: Shutterstock

"Naiste peale ei või ilmaski kindel olla: ühel hetkel ahhetavad, kuidas minusugune meessoo pärl veel vaba ja vallaline saab olla, järgmisel juba söövad oma sõnu," kirjutab Uuno Kivilinnast Tartu Ekspressis.

"Jääb üle vaid iseennast kiruda, et Tallinki vanavanemate kruiisil ainult tänamatule Helgile oma telefoninumbri andsin ning teiste muttide ees truud ja kättesaamatut mängisin," möönab mees. "Vedasin vaid pisut alla sajakilost daami nagu kelku järel ja lõpuks polnud sellest tolku vähimatki. Hiljem vabandas ennast välja sellega, et oli laeval pidutujus — mina küll aru ei saanud, et ta purjus oleks olnud.

Taga hullemaks: ka sookaaslased on hakanud mulle vastu töötama. Kivilinna Konsumi esise pingi ümbruses tolkneb alatasa igasugu mehepoegi, kes mulle vanuse poolest pojaks sobiksid. Kahjuks tunnevad nad minu pajatuste vastu huvi siis ja ainult siis, kui midagi saada tahavad. Suure pinnimise peale ühele lõpuks ühe õlle loovutasin, see aga saatis mind nagu Arno Teelet koduukseni ja küsis siis, ega veel teistki anda poleks. Üksi on küll igav, aga ega ma miljonär ole, et selliseid “sõpru” pidada jõuaks."

Loe pikemalt Uuno mõtteid Tartu Ekspressist.