Meestele: mida naised naistepäevaks tegelikult tahavad

 (86)
Meestele: mida naised naistepäevaks tegelikult tahavad
Photo by Matthew Fassnacht on Unsplash

Tundub, et peame mõned põhiasjad jälle üle kordama, et homne naistepäev ei tooks meie armsatele naislugejatele suurt pettumust. Mehed, pange nüüd kõrva taha!

Naised tahavad naistepäevaks:

1. Seda, et sa sel ühel ainsal päeval aastas tunnustaksid teda naisena, tema naiselikkust ja õrnust. Naised on muidu tugevad ja saavad kõigega ise hakkama — nad käivad tööl, teenivad raha, sünnitavad, kasvatavad lapsi, koristavad kodu, teevad õhtusöögi valmis, pesevad pesu ja nõusid, hoolitsevad selle eest, et sul oleks hommikul hea tööle minna ja õhtul hea koju tulla. Kõige selle kõrval jääb naiseks olemiseks väga vähe aega, aga ükski naine ei taha ennast tunda ainult kodumasinana. Kodumasin-naine on väsinud, stressis, õnnetu ja tige. Naine, keda tema kallis mees näeb naisena, puhkeb õide ja särab, on kaunis ja õnnelik ning teeb kõik selleks, et ka mees end hästi tunneks. Selleks ei ole vaja kalleid ehteid või uhkeid romantilisi reise Pariisi (kuigi me neist loomulikult ära ei ütleks), piisab vaid sellest, et oled oma naise vastu hooliv, tähelepanelik, viisakas ja hell.

2. Seda, et sa avaldaksid talle oma tundeid. Olgem nüüd ausad, mehed, ega need kolm kõige tähtsamat sõna liiga lihtsalt üle huulte ei tule. Millal sa viimati ütlesid oma naisele, et armastad teda? Piimapakiga poest tulek ja lapse lasteaiast ära toomine on sinu poolt küll väga kenad tegevused, aga need on igapäevaelu nii tavalised osad, et mingit romantikat sealt küll välja lugeda ei saa. Naistepäev ei ole ju niisama välja mõeldud — las meil olla siis vähemalt see üks kohustuslik päev aastas, kus me saame nii palju tähelepanu kui soovime ja kus meile kinnitatakse, et me oleme armastatud ja hoitud.

Seotud lood:

3. Seda, et sa näitaksid, et oled temaga koos armastusest, mitte harjumusest või kohustusest. Argirutiin tapab igasuguse romantika ja kuumad tunded ja nii on igas suhtes. Tihti kaob mehe-naise vaheline armastus nii sügavale pesumasinasse või kontoritooli alla ära, et unustataksegi täielikult, miks üldse sai endale justnimelt see paariline kaaslaseks valitud. Tuksutakse edasi erinevates rütmides ja täiesti erinevaid elusid elades, saades kokku vaid korraks kodus, kus on harjumuspärane rutiin, tuttav lõhn ja oma asjad, sest see on lihtsalt väga mugav. Mugavus aga ei kesta igavesti. Kui naine enam sinu poolt armastust, kirge, iha ja kiindumust ei tule, saab mugavusest tülpimus ja tülpimusest solvumine või viha, mis lõpevad kindla katastroofiga. Sinu võimuses on naistepäeval suhtele uus elu sisse puhuda, tuletades oma kallimale meelde seda, miks ta sinusse armus. Tuleta talle meelde, milline sa olid teie tutvumise alguses, kuivõrd romantiline ja keevaline oli teie suhe, kui alles kohtusite ja kinnita talle veelkord üle, et armastad teda!

Polegi nii keeruline, eks?!