Mehe soovitus teistele meestele: ära piina ennast ega tunne süümekaid, kui su naine sinuga ei seksi, vaid mine välja ja põruta südamerahuga teist

 (280)
Mehe soovitus teistele meestele: ära piina ennast ega tunne süümekaid, kui su naine sinuga ei seksi, vaid mine välja ja põruta südamerahuga teist
Foto: Pexels

Nädala alguses avaldasime uuringutulemused, mis tõestavad, et naised tahavad seksida vahel ehk isegi rohkem, kui mehed ja arvamus, et naised seda üldse teha ei taha, ei pea paika. Selle teema kohta on ühel mehel hoopis oma arvamus.

“See, milline naine tegelikult on, saab meesterahvale, olenevalt intelligentsi tasemest, selgeks vanusevahemikus 25-35,” kirjutab ta. “Millest aga iga mees võib olla kunagi aru ei saa ning mis on ka kõige õudsem asi üldse, on järgmine: kui naine pidevalt seksist ära viilib, siis mitte, et ta seksi ei tahaks, vaid, mees/elukaaslane/abikaasa — ta ei taha seksida sinuga!

Täpselt nii räme see elu tegelikult ongi. Seega, mees, ära piina ennast ja ära põe ega tunne süümekaid, mine välja ja põruta südamerahuga mõnda sõbrannat või keda iganes.

Naine on sisuliselt sinu kulul elav parasiit, kes sealjuures kotib su ajusid ja muidu kujutab ette, et ta on kõva boss ja peale selle on naised ka truudusetud, seega, tule sealt lõksust välja ja ela. Naised on suutnud luua illusiooni, nagu nemad oleksid truud, et sa ennast pahasti tunneks, kui sul kahtlased soovid tulevad ja see kõik on vaid selle nimel, et nad oma mugavat elu ei kaotaks. Ärge unustage, naised on kassid!”