Michelle Obama kinkis Barackile valentinipäevaks imenunnu muusikalisti, mis sobib kuulamiseks igal romantilisel hetkel

 (3)
44 laulu armastusest!
Michelle Obama kinkis Barackile valentinipäevaks imenunnu muusikalisti, mis sobib kuulamiseks igal romantilisel hetkel
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kipume eeldama, et endine esimene leedi ja president kas totaalselt eiravat sellist asja nagu valentinipäev või teevad vastupidiselt teineteisele nii kalleid kingitusi, et tavaline inimene võib neist ainult unistada. See pole aga tõsi, kui räägime Obamadest. Nimelt pani Michelle Obama oma abikaasa jaoks selleks päevaks Spotifys kokku romantilise muusikalisti nimega "Forever Mine" ehk eesti keeles "Igavesti minu".

Michelle postitas playlist'i ka oma Instagrami koos fotoga endisest esimesest presidendist ja esimesest leedist pealkirjaga: "Head #valentinipäeva minu ühele ja ainsale, @BarackObama. Selleks, et seda sündmust tähistada, pühendasin sulle ühe pisikese valentinipäeva playlist'i!"

Muusikud, keda 44 loo pikkusest nimekirjast leida võib, on näiteks Beyoncé, Bruno Mars, Michael Jackson, Tim McGraw ja Faith Hill, Stevie Wonder, Chance the Rapper, Kendrick Lamar, Barry White, Ed Sheeran ja Mariah Carey. Muidugi räägivad kõik laulud armastusest tõestades taaskord, et Michelle on samasugune "lahe naine" nagu paljud teisedki.

Barack postitas vastu foto pealkirjaga: "Head valentinipäeva @MichelleObama. Sa muudad iga päeva ja iga koha paremaks."

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

Allikas: Vogue