Mida MITTE teha, kui avastad, et mees petab sind

 (34)
Mida MITTE teha, kui avastad, et mees petab sind
Scanpix

Siin on mõned olulised põhimõtted, mida silmas pidada, kui avastad, et mees on sind petnud või endale koguni pikemaks ajaks armukese leidnud.

  • Ära karga mehele kraesse, enne kui sa pole asitõendeid kogunud. Kui mees on sind petnud, on ta võimeline sulle veel valetama ja end olukorrast välja vingerdama. Isegi kui sa TEAD, et ta petab sind, ei saa sa seda tõestada enda või mehe sõpradele, kes võivad sind edaspidi paranoiliseks klammerdujaks pidama hakaya.
  • Ära kunagi võta vastutust enda peale. “Ju ma siis pöörasin talle liiga vähe tähelepanu… ” “Me tülitsesime nii palju ja ta läks midagi muud otsima… ” Naine, unusta ära! Mitte miski ei õigusta sulle valetamist ja sinu usalduse reetmist!
  • Ära anna mehele aega “otsustada”. Ta ütleb, et vajab aega, mõtlemaks, kas ta tahab sinuga veel koos olla. Mis nali see on? Hoopis sinule peab andma aega, otsustamaks, kas sa annad talle üldse andeks.
  • Ära hakka olukorda liialt analüüsima. Miks ta seda tegi? Kas ta võib seda veel teha? Ta pettis sind ja kõik, kas see ei ütle juba piisavalt mehe kohta, kellega sa koos oled?
  • Ära hakka nutma ja paluma. Hoia oma väärikust. Tema reetis su usaldust ja viimane asi, mida sa tegema peaks, on oma nõrkuse välja näitamine. Las temast saab ohver, mitte sinust. Ohver, kes jäi oma rumaluse tõttu sinust ilma.

Allikas: huffingtonpost.com