Murelik mees: mind vaatavad ainult lastega naised — kas see tähendab, et olen vilets mees?

 (61)
Murelik mees: mind vaatavad ainult lastega naised — kas see tähendab, et olen vilets mees?
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Naisteka foorumis on murekiri mehelt, kes kardab, et ta on vilets mees — põhjus nii arvata annab talle see, et teda vaatavad ainult lastega naised.

Miskipärast on kõik mu suhted tekkinud naistega, kellel on lapsed. Isegi ainult jutu alustamisest on huvitatud naised, kellel on lapsed või siis on veel takkapihta abielus ka. Nende naiste jaoks, kes on vallalised ja lastetud, olen nagu tühi õhk. Jääb juba selline mulje, et lastetud ja vallalised naised on liiga valivad ning nende jaoks olen heal juhul mingi varumees lausahtlis.

Ausalt öeldes olen hakanud nüüd ise blokkima lastega naistega suhtlemist, sest endal on juba selline tunne, et valituks osutun ainult sellepärast, et paremat neil pole lihtsalt paremat võtta. See on ikka viimasel ajal väga närima hakanud. Vanust on mul ka juba peaaegu 40.

Või on probleem hoopis selles, et minu eas lastetud ja vallalised naised tegelikult ei soovigi enam stabiilset pereelu või siis kooselu ja lihtsalt käivad tutvumisportaalides ainult adrenaliini hankimas?

Naisteka lugejad, kas oskate murelikule mehele head nõu anda?