Mures mees: soovin oma naist tagasi, aga ma ei taha teda oma tunnetega lämmatada

 (25)
Mures mees: soovin oma naist tagasi, aga ma ei taha teda oma tunnetega lämmatada
MorgueFile. Pilt on illustratiivne

Naisteka fooruis on postitus mehelt, kes sooviks väga oma endast eraldi elava abikaasaga uuesti koos olla, kuid kardab, et lämmatab naist liigselt ning naine libiseb tal käest. Kas teie oskate soovitada, mida mees peaks tegema või kuidas käituma, et oma kaasaga taas lähedaseks saada?

Olen enda abikaasasse kõrvuni armunud. Samas oleme elanud pool aastat eraldi, peale järjekordset tüli ja arusaamatust kolis naine lastega ära. Selgitas, et tal on tarvis aega järelemõtlemiseks, kas soovib minuga suhet jätkata. Samas on enamik sellest poolest aastast nõudnud tema poolt tööalased projektid.

Vahepealse ajaga olen enda poolt tundnud, et saan nüüd päriselt ka aru neist põhjustest, mis talle ebamugavust tekitasid. Ning olen omalt poolt valmis muutma oma suhtumist. Igapäevaelu on niikuinii muutunud.

Aga jube raske on temast eemal olla. Sooviksin temaga koos olla, armatseda. Pool aastat pole saanud lähedust tunda. Kui nüüd talle enda tunded avasin, siis ta küll sulas natukene, kuid on endiselt kõhklev ning ütleb, et tunneb ennast pigem sõbrana... See oli üsna valus meile mõlemale.

Kuidas mitte liigselt peale käia enda tunnete, soovide ja ootustega? Kuidas aktsepteerida tema valikuid, kui ta soovib enda elu jätkata kellegi teisega?