Naine on hädas: mu mees käib duši all korra kolme päeva tagant

 (160)
Naine on hädas: mu mees käib duši all korra kolme päeva tagant
Pilt on illustreerivFreeImages/Scott Adams

Palju oleme Naistekas arutlenud selle üle, kui tihti on õige end pesta. Aga mida teha, kui küsimus pole iseenda, vaid kaaslase hügieenis? Naistekas foorumis tõstatab üks lugeja küsimuse, kui tihti teiste naiste mehed end pesevad, sest tema oma ei soovi teps mitte igapäevaselt seda teha.

Ma pole küll mingi viriseja, aga tunnen, et nüüd viskab üle. Kui tihti teie mehed end pesevad? Minu oma pole kunagi mingi eriline duši all käija olnud, aga viimasel ajal on asi täitsa jama. Käib duši all korra kolme päeva tagant, magamistuppa tekib hommikuks selline ebameeldiv lõhn, aga kui ma ilusti palun, et kuule, käi duši alt läbi, saab vihaseks ja palub end rahule jätta.

Aga mulle ei meeldi kolm päeva ajamata habe ja pesematuse lõhn. Varem, kui mehel oli eriti must töö, käis kohe peale tööd, aga nüüd pole füüsilist tööd ja ta arvab, et istumisega ta mustaks ei lähe.

Kas teile tundub, et ma virisen või on asi seda väärt? Kuidas panna mees aru saama, et ta ei ole üldse atraktiivne sellisena? Kuidas saada mees pesema?

Allikas: Naisteka foorum