Naine teab: kui mu sõbranna tuleks kasvõi korra klubisse, oleks tal kohe mehekandidaat olemas!

 (62)
Naine teab: kui mu sõbranna tuleks kasvõi korra klubisse, oleks tal kohe mehekandidaat olemas!
Pilt on illustreerivFreeImages/G Schouten de Jel

Alati on õhus küsimus, et kust siis ikka leiab parimaid mehi. Naisteka foorumis on kasutaja nimega Murelik sõbranje veendunud, et rokiüritustelt pole mõtet otsida, klubist leiaks sobiva mehe aga kohe. Lugejad, rääkige meile oma kogemustest — et kas tõesti ongi nii?

Mul on sõbranna, kes on natuke üle aasta olnud suhtes mootorratturiga, kellel on peale mu sõbranna veel üks naine. Eelmine suvi käisid mu sõbranna ja see tüüp kokku-lahku nagu kass ja koer. Neil oli isegi pikem paus ja ma olin juba õnnelik, et ehk inimene otsustab pikema üksinduse või siis ööklubide kasuks, kuid kahjuks mitte…

Kui ma talle rääkisin, et miks mitte suhelda enda täielike vastanditega ja tulla minuga Atlantisesse, Illusiooni või Maasikasse, tegi ta idee maha põhjendusega, et tema nii labastes kohtades nagu tümpsukad ei käi. Kui üksindusest rääkisin, tuli jälle vastuseks, et tema on selle suhtega rahul nii nagu see on ja üksindusest on tal siiber.

Tõsi, ta on olnud aastaid üksi, sest lihtsalt ei viitsinud mujal kui rokiüritustel käia. Kui ta tuleks kasvõi korragi klubisse, oleks tal kohe mehekandidaat olemas! Mida teha? Ma ju näen, et see suhe tal ei toimi!