Naised meenutavad kõige valusamaid sõnu, mis mehed on nende kehakaalu või figuuri kohta öelnud

 (160)
Mehed, päriselt ka - mis teil arus on?!
Naised meenutavad kõige valusamaid sõnu, mis mehed on nende kehakaalu või figuuri kohta öelnud
Photo by Shifaaz shamoon on Unsplash

Ülivähe on naisi, kes tunnevad end oma kehas nii kindlalt, et ükski mürgine märkus neid ei kõiguta. 99% meist aga punastavad, saavad haiget ja tunnevad häbi, kui keegi sel teemal midagi inetut ja solvavat ütleb, eriti kui ütlejaks on inimene, kes peaks olema kõige armsam ja kallim. Daily Mail kogus kokku laused, mis on naistele kõige rohkem haiget teinud - mehed, olgu see teile äratuskellaks, et MITTE IIALGI ei tohi naise figuuri üle "nalja" teha!

* Mu abikaasa mõnitab mind, sest ma ei ole enam samas kaalus kui siis, kui me kohtusime. Ma olen talle kaks last sünnitanud.

* Abikaasa nõuab, et kaaluksin ennast tema silme all.

* Mees teab, et mu ülekaal ei ole setud mu toitumisharjumustega ja et ma väga põen seda, aga ta ikka ütleb mulle halvasti.

* Minu abikaasa mõnitab mind, kui me koos trenni teeme. See ikka üldse ei aita ja mu enesekindlus langeb veelgi.

* Kui teiste rasedate naiste mehed imetlevad neid ja ütlevad, et nad on ilusad, siis minu oma arvab, et ma olen hiigelsuur ja kritiseerib mind, kui ma söön.

* Ma vihkan, et mu peika alavääristab ja halvustab kõiki suuremaid naisi. Mina kannan suurust 18, ta ütleb ka mulle väga tihti halvasti ja ma vihkan teda selle pärast.

* Mu abikaasa kritiseerib mu kehakaalu, kuigi ise on minust veel paksem!

* Peika ütleb, et armastab mind, aga siis õiendab, kui ma söön, sest “talle meeldivad ainult kõhnad tüdrukud.”

Seotud lood:

* Minu peika hakkab minu kehakaalu kallal norima siis, kui ta purjus on. Ma ei ole ülekaaluline ja tema sõnad panevad mind ennast veel rohkem vihkama.

Naisteka lugejad, jagage ka oma kogemusi! Kuidas vastata mehele, kes sinu keha ja kaalu üle iriseb?