Naisteka lugeja teeb selgeks, kui kiiresti peaks mees naisele abieluettepaneku tegema

 (54)
Räägi kaasa!
Naisteka lugeja teeb selgeks, kui kiiresti peaks mees naisele abieluettepaneku tegema
Foto: Andre Jackson/Unsplash

Hiljuti avaldasime ühe masendunud naise lugejakirja, kes ootas viis aastat mehe abieluettepanekut ja kui mees talle selle lõpuks tegi, tundis naine, et tahaks hoopis lahku minna. Kommentaariumis teeb üks lugeja selgeks, kui kiiresti peaks mees tegema oma kallimale abieluettepaneku.

“Kui ma veel vallalisteturul olin, tegin suhteliselt suhete alguses igale mehele selgeks, et aasta on maksimaalselt see aeg, mille jooksul me peame selgeks saama, kas sobime abielluma või mitte.

Kolm meest mul oli enne abikaasat, kaks neist tegid ettepaneku aasta jooksul. Minu abikaasa tegi ettepaneku umbes kaks kuud peale kohtumist ja võtsin selle vastu. Nüüd oleme abielus juba 6 aastat.

Naised, te ise lasete endaga mängida. Kui mees tahab teid päriselt, ta teeb ettepaneku kiiresti. Kui ei taha, ei tee. Ja siis jalutage minema, mitte ärge kukkuge meest nunnutama ja lapsi tegema, sest see mees ei väärtusta Teid!”

Lugejad, rääkige kaasa — kas mees võiks vähemalt aasta aja jooksul peale tutvumist abieluettepaneku teha või võib ka kauem oodata?