Naisteka lugeja: ütlen ausalt, mul ei pilguks silm ka, kui saaks võõraste naistega vahekorras olla

 (17)
Naisteka lugeja: ütlen ausalt, mul ei pilguks silm ka, kui saaks võõraste naistega vahekorras olla
Foto: Panthermedia/Scanpix

Eelmisel nädalal käsitlesime Delfi Naistekas naiste ja meeste vahelisi suhteteemasid mitme erineva nurga alt. Juttu tuli ka põhjustest, miks mõni naine otsustab kellegi teise partneriga magada ja see teema tekitas lugejate seas palju erinevaid arvamusi. Näiteks kommenteeris üks mees loo alla, et ta ei peagi võõra naisega magamist üldse petmiseks.

Ma ütlen nüüd ausalt, mul ei pilguks silm ka kui saaks võõraste naistega vahekorras olla ja ma ei pea seda petmiseks, sest koos tahan elada oma laste emaga.

Siin on aga üks väga suur AGA. Ma soovin vahekorras olla nii tihti, kui minu ihu nõuab ja seda ilma kaitsevahendita. Seda suudab pakkuda vaid mu enda abikaasa, kellel puuduvad haigused ning kellega oleme kokku leppinud, et rohkem järelkasvu ei soovi ja ka vajalikud meetmed selleks kasutusele võtnud. Samuti on mu naine öelnud, et kui tahad, võta mind nii palju kui soovid.

Me elame õnnelikult koos juba üle 25 aasta ja mis sellest, et noore liha peale võiks ju ila tilkuda. Ma ei taha jama, haigusi, titemajandust ja kärgperendust.

Lugeja, mis sina arvad, kas paarisuhtes olles kellegi teisega magamine on petmine või pigem panevad selle paika suhte osapooled omavahel?