Need on KUUS asja, mida uuele kaaslasele oma eksi kohta rääkida ei tohi

 (11)
Need on KUUS asja, mida uuele kaaslasele oma eksi kohta rääkida ei tohi
Foto: Anh Lam/Unsplash

Oma eksist rääkimine pole eriti hea idee, ent see ei tähenda nagu peaks sul oma uue kaaslase ees saladusi olema või peaksid sa talle valetama. Aga on asju, millest sa ei tohiks rääkida mitmel erineval põhjusel.

Su eks oli voodis parem

Isegi kui su uus kallim seda teada tahab, siis parem on sellest talle mitte rääkida. See ei pane teda end hästi tundma ja teeb talle ilmaasjata haiget.

Asju, mida su eks sulle usaldas. Ja ainult sulle

See lihtsalt ei ole ilus. Sa ei tohi jagada teise inimese saladusi, mida sulle usaldatud on. Kõik see, mis sulle on usaldatud — hoia endale.

Sa pole temast ikka veel üle saanud

Kui sa tunned ikka veel, et armastad kedagi teist, siis parem on üldse praegune suhe lõpetada ja keskenduda iseendale. Kindlasti ei tohiks sa seda aga oma kaaslasele öelda, et sul ikka veel tunded oma eksi vastu on.

See, mis sulle su eksi juures meeldis

Näiteks su eksi pilk, mis su jalust nõrgaks võttis või teie ühine huumorimeel, ära räägi sellest oma uuele kaaslasele. Kui sa oled õnnelik praegu, siis keskendu sellele, mis sulle su elukaaslase juures meeldib.

Et su eks oli edukam

Isegi, kui su eks tegi paremat karjääri ja teenis rohkem, ei aita see su kaaslasel end paremini tunda.

Seotud lood:

Et su eks oli hull

Sest su kaaslane võib mõtlema hakata, et ka sinuga on midagi lahti. Ja kui su eks oli päriselt vaimselt haige, siis pole normaalne kutsuda teda hulluks. Ja isegi kui sa mõtled temast niisama kui hullust, tasub see mõte peast visata ja täiskasvanulikum olla.

Allikas: Kodused Lood