Need on põhjused, miks nii paljud targad ja imeilusad naised on aastaid vallalised

 (163)
Need on põhjused, miks nii paljud targad ja imeilusad naised on aastaid vallalised
Foto: REUTERS/SCANPIX

Oled tõenäoliselt oma imekaunilt sõbrannalt korduvalt uurinud, miks ta on ikka veel vallaline ja ei kiirusta pere loomisega? Ta võib vastuseks nalja visata, aga selle probleemi juured peituvad hoopis sügavamal. Aina rohkem ilusaid ja tarku tüdrukuid on otsustanud jääda vallalise elu juurde.

Portaal Bright Side otsustas uurida, miks see nii on:

1. Kaasaegsed naised on iseseisvad

Naised on võidelnud oma õiguste eest ja muudavad maailma. Aina rohkem naisi töötavad ametipostidel, mis on sama head või paremadki kui meeste omad, ning on saanud iseseisvaks. Nad ei pea paluma enam meestelt abi, vaid kui mõni füüsiliselt keerukas töö vajab tegemist, on neil võimalik tellida vastavat teenust ja selle eest maksta. Ja vahel on see ju kiirem lahendus, kui oodata, millal ta abikaasa selle ära teeb.

2. Naised on hakanud oma vabadust ja vaba aega rohkem hindama

Selle asemel, et peale pikka tööpäeva abikaasale ja mitmele lapsele kodus süüa vaaritada, eelistavad naised veeta aega hoopis iseendaga. Tundub palju mõnusam minna spaasse, ilusalongi, poodlema või mõnele kursusele kui pere järelt koristada.

3. Naised on emotsionaalselt stabiilsemad

Kui inimesed teevad nalja tugevate vallaliste naiste kohta, kel on kassid, ei ole see tegelikult nali. Naised ongi tugevamad, emotsionaalselt stabiilsemad ja paremini haritud. Kaasaegne maailm on võimaldanud neile peaaegu sama head võimalused nagu meestele. See mõjutab nende psüühikat. Nad ei karda enam olla vallalised. Nad ootavad ära inimese, kes kohtleb neid võrdselt, ja ei jaga voodit mehega, kes neid ei armasta ega austa.

Seotud lood:

4. Kaasaegsetele naistele meeldivad ka alternatiivsed suhtevormid

Tänapäeval ei karda me enam näidata, milliseid suhteid me luua eelistame. Me võime elada nii nagu ise soovime ja keegi ei tohiks meid seetõttu hukka mõista, kui valime samast soost kaaslase või avatud suhte. Muidugi tähendab see, et maailmas on rohkem suhteid, kus ei abielluta ja elatakse lihtsalt koos.

5. Kaasaegsetel naistel on kõrgem latt

Kui teenid ise endale palka, sul on kõrgharidus või isegi kaks, hoolitsed oma välimuse eest ja arendad end ka teistes valdkondades, eeldad sa, et su kõrval on mees, kes ei tõmba sind alla. Sa ei saa leppida mehega, kes ei hinda su pingutusi. Pole võimalik taluda madalaid standardeid, sest need ei muuda su elu paremaks. Lihtsam on olla vallaline ja enda eest hoolt kanda.

6. Mehed kardavad ilusaid ja tarku naisi

Kui mees kohtab ilusat, iseseisvat ja tarka naist, ei julge ta kohe esimest sammu teha, sest ta arvab, et see imeline naine ei saa olla vallaline. Ja keegi ei taha, et neile ära öeldaks. Samas, enamik naisi ei tee ise esimest sammu, sest nad peavad elus niigi liiga palju ise tegema.

7. Kaasaegsed naised ei usu enam muinasjuttudesse

Jah, naised usaldavad mehi vähem kui kunagi varem. Keegi ei taha, et ta süda murtaks ja kui palju lugusid oleme kuulnud naistest, keda on reedetud? Kaasaegne maailm on andnud meile kaasaegsed prioriteedid.

Kas ka sinu elus on üks äge sõber, kes on jätkuvalt vallaline? Kirjuta kommentaariumisse veel põhjuseid, miks imekaunid naised aastaid vallalisena elavad.