Oled armunud? Kaheksa märki, et silmarõõm tahab sinuga tõsist suhet

 (1)
Oled armunud? Kaheksa märki, et silmarõõm tahab sinuga tõsist suhet
Foto on illustreerivUnsplash.com

Oeh, armumine on imetore! Kuid sa tahaksid enda kallimaga "midagi tõsisemat" kui lihtsalt koos aega veeta ja väljas käia. Kas tema on aga selleks valmis? Siin on kaheksa märki, mida tasuks teie suhte puhul tähele panna.

Te ei pea kogu aeg väljas käima
Ka kodus on mõnus! Tegelikult pole midagi toredamat, kui vaadata kallima kaisus seriaali.

Eksid jäävad minevikku
Te olete rääkinud suhetest ja sa tead ta endiseid kallimaid. Ja seda, et nende pärast pole vaja muretseda — need suhted on korralikult lõpetatud.

Tulevik on teie päralt
Ta teeb plaane — olgu selleks suusareis või tuleval suvel toimuv matk. Ning ta ei tee imelikku nägu, kui räägid järgmise aasta maikuust, kui võiksite koos puhkusele minna. Sest see on normaalne ja igati loogiline, et veedate ka järgmise aasta ja kõik sellele järgnevad koos.

Ta saab hästi läbi su perega
Su pere on sulle oluline, mis tähendab omakorda seda, et ka tema hoolib nendest.

Teil on kohmakas tervitusviis
Te saate kokku ja viskate musi asemel viit? Miks mitte! See on ju lahe.

Saaksite hakkama ka kaugsuhtega
Sa tead, et kui peaksid saama ahvatleva tööpakkumise välismaal, võid selle vastu võtta. Ta teeb omalt poolt kõik, et teie suhe ka siis vastu peaks, kui olete teineteisest tuhandete kilomeetrite kaugusel.

Seotud lood:

Te olete teineteise suurimad fännid
Sul on kooriga esinemine tulemas ja võid olla kindel, et ta istub esireas. Te toetate teineteise hobisid ja annate endast kõik, et saaksite vajadusel ka tulla ka kaasa elama.

Teil on voodis hea klapp
Ja mis veel toredam, te teate, mis teineteisele meeldib. Mis aga ei tähenda, et rutiin tapab! Vastupidi, te olete nõus ka uusi asju katsetama.