Õnnetu naine: sel ajal, kui ema haige vanaisa eest hoolitses, otsustas mu 70ndates isa teda petma hakata

 (13)
Õnnetu naine: sel ajal, kui ema haige vanaisa eest hoolitses, otsustas mu 70ndates isa teda petma hakata
Pilt on illustreeriv.Foto: Sven Mieke/Unsplash

"Minu vanemad on mõlemad 70aastased. Ema on kogu elu kõvasti vaeva näinud ja raha kõrvale pannud, hiljuti, mõned aastad tagasi, kolisid nad Austraaliasse uut elu alustama," kirjutab üks naine allikas DailyMail.

“Mu vanemad on õnnelikult viimased paar aastat Austraalias elanud, aga hiljuti jäi mu vanaisa väga haigeks ning ema hakkas tihedamalt kodus, Inglismaal käima, et tema eest hoolitseda. Isa aga jäi Austraaliasse ega tulnud emaga kaasa talle appi.

Nüüd sai siis selgeks, miks. Tuleb välja, et minu 70aastane isa otsustas, et nüüd, kui ema on teises riigis, saab tema hakata rahumeeles tiiba ripsutama. Selgus, et peaaegu kohe, kui mu ema Inglismaale läks, hakkas ta teda petma oma endise kolleegiga. Ta oli vaikselt pannud kõrvale raha teisele kontole, millest enamik oli teeninud minu ema raske töö ja vaevaga, kuid heasüdamliku inimesena jagas ta seda alati kõike võrdselt isaga.

Mu süda on murdunud. Mu ema on niivõrd hea ja tore ning soovib anda neile veel võimaluse nende suhe toimima saada. Isa on aga kahevahel — kas jääda emaga või purjetada uude suhtesse endise kolleegiga.

See on uskumatu. Kuidas võis mu isa midagi sellist oma vanuses teha? Tundub, et mehed ei muutu vist kunagi.”

Allikas: DailyMail