Paljastatud: naised petavad oma mehi sellel ootamatul ja pisut šokeerival põhjusel

 (28)
Paljastatud: naised petavad oma mehi sellel ootamatul ja pisut šokeerival põhjusel
Foto: Min An/Pexels

Karm, aga tõsi: naised petavad oma abikaasasid sellepärast, et nad armastavad neid ja soovivad oma abielusid tegelikult päästa. Vähemalt nii kirjutab Alicia Walkeri poolt hiljuti välja antud raamat "The Secret Lives Of Cheating Wives", mille jaoks autor intervjueeris aasta jooksul oma abikaasasid petnud naisi, vahendab The Sun.

Üle 50 petja seast, kellega Missouri osariigi ülikooli professor Walker rääkis, ainult kolm tunnistasid, et nad on oma abielust väsinud ja otsivad väljapääsu. Ülejäänud naised tunnistasid, et afäär muutis neid paremaks abikaasaks.

Kõigest viis protsenti naistest, kes oma mehi petsid, jäid petmisega vahele (võrreldes 17 protsendi meestega), mistõttu riskid olid väikesed, aga saadud plussid kõrged.

Soovides teada saada, miks siis naised ikkagi petavad, kui nad oma abielusid lahutada ei soovi, avastas autor, et vähemalt pooled uuringus osalenud naised väitsid, et nad ei seksi enam oma abikaasaga või ei saa seksi ajal kunagi orgasmi ja seetõttu otsivadki nad seda kogemust mujalt.

Kõik need naised tunnistasid, et nad pole oma abikaasadega juba aastaid seksinud, mistõttu nad olid valiku ees: petta kellegagi, kes viib nad päriselt tippu või jätta oma abikaasad maha. Näiteks 34aastane Joy tunnistas: “Ma olin kiimas. Ma ei pidanud enam vastu.”

Alicia leidis kuus põhilist põhjust, miks naised oma abikaasasid petavad:

Seotud lood:

1. Soovides päästa oma abielu

2. Nad ei seksi kodus mehega piisavalt

3. Nad tunnevad end võimukana

4. Nad haaravad sellega oma elu üle ohjad

5. Nad soovivad kogeda “erinevat” seksi

6. Emotsionaalsed põhjused