Pane tähele! Su keha saadab sulle olulised signaalid, mille järgi tunned ära, et oled tõepoolest selle õige leidnud

 (21)
Pane tähele! Su keha saadab sulle olulised signaalid, mille järgi tunned ära, et oled tõepoolest selle õige leidnud
Photo by Omar Lopez on Unsplash

Liblikatest kõhus oled sa juba sada korda kuulnud ja seda mõnusat särinat mitu korda ka tundnud. Aga see ei ole kindlasti ainus signaal, mille su keha sulle saadab, kui see sinu härra või preili Õige on su teele sattunud. Pane tähele, mida su keha sulle ütleb!

Soojus. Tema juuresolekul tunned, kuidas mõnus soojus sinu sisse voogab ja sind avab. Kui partneri lähedus sinusse hoopis külmuse toob ning tekitab tahtmise end täiesti lukku keerata, põgene kiiresti!

Optimism. Kui oled oma suhtes pidevalt õnnetu ja depressioonis, on ilmselt tegu täiesti vale suhtega. Härra/preili Õige peaks tooma su ellu hoopis positiivsust, head tuju, erksust ja rõõmu.

Motivatsioon. Tema lähedus või isegi teadmine, et ta on kuskil olemas, annab sulle tohutu jõu, energia ja motivatsiooni, nii et tunned, et suudad mägesid liigutada. Halb või ebasobiv partner imeb su energiast tühjaks.

Saad olla sina ise. Tunned, et sa ei pea teesklema ega olema keegi teine, et talle meeldida. Oled just see, kes oled, ning tead, et talle just nii meeldibki ja ta ei kritiseeri ega arvusta sind kunagi.

Lõhn. Kui tema lõhn tekitab sinus elevust ja sooje tundeid, on see selge märk, et oled leidnud kellegi, keda minna lasta ei tohi!

Tervis. Õige partner tervendab sind! Sa hakkad ise vabatahtlikult tegema tervislikumaid valikuid ja otsuseid, sest sa tahad tema jaoks olla iseenda parim versioon.

Seotud lood:

Intuitsioon. See ei pruugi olla maailma kõige teaduslikum termin, aga kahtlemata see töötab. Pole tähtis, kas nimetad seda kuuendaks meeleks, kõhutundeks või intuitsiooniks — se ütleb sulle kohe ära, kas see mees/naine on õige või mitte.

Empaatia. Kui tal on valus, siis sul on valus. Kui me kedagi tõsiselt armastame, tunneme tema vastu siirast ja sügavat empaatiat. Sul on raske näha, kui tal on valus või ebamugav ja sa elad talle kaasa niimoodi, et see põhjustab sulle endalegi piina.

Kiim. Noh, sa ju tead seda. Kui su suguelundid reageerivad kohe, kui ta vaatevälja ilmub, siis ilmselgelt on su keha tema vastuvõtmiseks valmis.

Tõmme. Sa ei suuda oma käsi temast eemal hoida ja see ei pruugi üldse olla seotud seksuaalse tegevusega. Kallistamine ja kaisutamine, käest kinni hoidmine ja embamine, mis on sinu jaoks väga meeldivad, mugavad ja mõnusad, on indikaatorid, et teie suhe on õige ja hea.

Rahu. Tema läheduses on su hinges rahu ja tunned end lõõgastunult.

Kehamälu. Isegi pärast seda, kui olete mõneks ajaks teineteisest eemale läinud, mäletab su keha ta puudutusi.

Vajadus. Sa tunned, et ei suuda ilma temata sekunditki olla. Isegi paaritunnine eraldatus tekitab sinus võimsa igatsuse — mitte ainult su hinges ja mõistuses, vaid kehas samamoodi.

Allikas: The Wild Child