Petetud naise kiri mehe armukesele: võib-olla peaksin sind säästma, kuid kas sina säästsid mind?

 (192)
Samsungi tahvelarvuti
Pilt on illustreerivFoto: Eero Vabamägi

Värske ajakiri Eesti Naine avaldas kirja naiselt, kelle mees teda pettis. Erakordseks teeb kirja see, et petetud naine pühendas sõnad paberil oma mehe armukesele.

“Võib-olla peaksin ma sind säästma, kuid kas sina säästsid mind ja minu lapsi olukorras, kus väidetavalt ei olnud sul minu mehega mitte mingeid tulevikuplaane ning sa ei maksnud ka oma mehele tema kunagise truudusetuse eest kätte?

/…/

Tegelikult ei ole sa ju see väike ja tagasihoidlik pealinnatüdruk, nagu kirjutasid ühes ennast tutvustavas artiklis. Tõesti võid sa öelda, et sul on suure südamega mees (sest vaid suure südamega mees suudab sellise reetmise andestada) ja imetoredad lapsed, kuid sa ise… oled musta energiaga naine, kes on lõhkunud vähemalt ühe pere. Teinud õnnetuks ühe väikese poisi, kes arvas, et tal on maailma õnnelikem perekond, kes on kõik need kuud püüdnud oma vanemaid taas kokku liita ja ei saa aru, mis on juhtunud, sest tema isa ei solva ju ema mitte kunagi. Sa oled lõhkunud ühe murdeealise areneva ja oma isa imetlenud neiu maailma.

/…/

Ainus, millesolen ligi aasta jooksul teinud tõsiseid korrektiive, on see, et ma ei süüdista toimunus enam ainuisikuliselt sind.”

Petetud naise kirja leiad tervel kujul värskest ajakirjast Eesti Naine!