Pilt selge: kõige suurem viga, mida mehed suhetes teevad ja see juhtub juba päris esimesel kohtingul

 (37)
Pilt selge: kõige suurem viga, mida mehed suhetes teevad ja see juhtub juba päris esimesel kohtingul
Foto: Priscilla Du Preez/Unsplash

Austraalia kohtinguekspert Miki Kanamaru avaldas ühe vea, mida paljud mehed suhetes teevad ja mis juba päris suhte alguses nii mõndagi ära määrab, vahendab Daily Mail.

Kanamaru avaldas podcastis Romantically Challenged, et meeste kõige suurem viga on see, et nad ei kuula, mida naised neile esimesel kohtingul räägivad. “See ei tähenda, et neil olekski halvad kavatsused või nad oleksid ebaviisakad, vaid sageli soovivad nad nii väga muljet avaldada ja mõtlevad seetõttu hoopis sellele, mida järgmisena küsida, mistõttu nad unustavad nautida hetke ja olla kohal,” selgitas ta.

Kohtinguekspert avaldas ka ühe hea soovituse, mis aitab meestel vähem põdeda: uuri varakult välja, kas ta otsib tõsisemat suhet või midagi lihtsamat, et oleksite juba algusest peale samal lainel. Nii on esimesel kohtingul pinget poole vähem.

Lisaks julgustab Kanamaru mehi näitama oma iseloomu kõiki külgi kohe alguses ja olla enesekindlamad, olenemata sellest, mida su vastas istuv naine ootab. See, kes sa päriselt oled, tuleb niikuinii tulevikus välja — milleks seda siis varjata?

Aga, mis põhiline: kuula teda!