See on kõige levinum põhjus, miks mehed oma naisi maha jätavad ja nad kardavad seda tunnistada

 (34)
Ja see põhjus ei ole petmine!
See on kõige levinum põhjus, miks mehed oma naisi maha jätavad ja nad kardavad seda tunnistada
Foto: Jonas Weckschmied/Unsplash

Tavaliselt arvatakse, et mees jätab oma naise maha sellel põhjusel, et ta on leidnud endale seksika voodikaaslase, ja naine satub neile peale. Teine tuntud põhjus, miks mees naisest lahutab, on see, et naine pettis meest. Kuid kumbki neist põhjustest ei ole kõige levinum.

Kui see ei ole petmine, siis miks mehed naisi maha jätavad? See peaks ju olema petmisega seotud? Enamasti on põhjus hoopis selles, et mees lihtsalt ei armasta enam oma naist. See on karm tõde, aga nii see kahjuks on. Armastus sai lihtsalt otsa.

Naised seda põhjendust muidugi ei usu ja on veendunud, et mehel on armuke. Tavaliselt mehed ei suuda ega julge ka tunnistada, et nende armastus sai otsa. See ei tundu õige põhjusena, niiet nad hakkavad välja tooma igasugu jaburaid põhjendusi, miks võiks lahku minna.

Kui oled pikemat aega mehega koos olnud ja ta hakkab üks hetk imelikult käituma, ei pea sa alati kahtlustama, et ta petab sind. Proovi temaga ausalt rääkida ja küsi, kas tema armastus hakkab otsa saama. Hea uudis on see, et seda saab muuta. Kuid te peate mõlemad selle jaoks vaeva nägema. Küsi mehelt, mis olid need omadused, mis panid ta sinusse armuma. Võib-olla on armastavast naisest saanud vinguv koduperenaine. Jah, kahjuks võid sina ise olla mingis mõttes süüdi selles, et mehe armastus hakkab hääbuma.

Seotud lood:

Muidugi inimesed muutuvad aja jooksul, kuid kui sa oled teinud täieliku kannapöörde oma elus ja tundud vahel isegi iseendale ebameeldiv, siis ei ole ju midagi imestada, kui ka mehe tunded hakkavad jahtuma. Täpselt samamoodi toimib asi ka vastupidi. Alati ei ole purunenud suhtes süüdi keegi kolmas, vaid põhjus, et kaks inimest on lakanud pingutamast.

Allikas: YourTango