See on küll viimane asi, mida peaksid tegema, kui mees kaotab su vastu huvi

 (16)
See on küll viimane asi, mida peaksid tegema, kui mees kaotab su vastu huvi
Foto: Christopher Campbell/Unsplash

Kui suhe ei arene päris sellises suunas nagu lootsid, hakkame kartma. Lihtne on ennatlikke järeldusi teha ja reaalne pilt muutub uduseks. Kui tekib tunne, et mees, kellesse olid armumas, hakkab sinust eemalduma, võib tekkida ürgne vajadus end kaitsta ja paraku ka teda rünnata.

Kellelegi ei meeldi, kui neile järsku kõrri karatakse ja hakatakse selgitusi nõudma, aga täpselt see on see, mida naised kipuvad tegema, kui kardavad, et mehel kadus nende vastu huvi. Käitume mõtlematult ja pärast kahetseme. Süüdistame teda lihtsalt selles, mis meile endile ei meeldi.

Põhimõtteliselt loome oma peas mingi loo, millised on mehe tunded ja siis toimime vastavalt enda arvamusele. Mida me siis tegema peaks? Küsima küsimusi ja olema avatud suhtumisega. Selle asemel aga reageerime üle ja lükkame teda endast veel kaugemale.

Isegi, kui mehe tunded on muutunud jahedamaks, pole ta veel täitsa minema jalutanud. Viimane asi, mida naised nüüd teha tohiks, on tema hirmutamine.

Ära eelda ja kuula teda!

Kõige olulisem õppetund siinkohal on jääda uudishimulikuks ja olla avatud, isegi, kui ta kaotab sinu vastu huvi. Põhjus, miks me ei taha tõde kuulda, on paratamatult hirm. Kui laseme sel hirmul enda üle võimust võtta, ei õnnestugi meil seda suhet päästa.

Kui soovime, et mees jääks meie juurde, tuleb lõpetada eeldamine ja kuulata ta ära ilma süüdistamiseta.

Allikas: YourTango