Segaduses mees: naine saadab mulle pidevalt pilte kihlasõrmustest ja vihjab, et soovib abielluda, aga ta ei ole minu silmis see õige

 (43)
Segaduses mees: naine saadab mulle pidevalt pilte kihlasõrmustest ja vihjab, et soovib abielluda, aga ta ei ole minu silmis see õige
Foto: Shutterstock

Olen oma tüdruksõbraga olnud koos juba kolm aastat ja kuigi meil läheb kõik hästi, ei tunne ma, et tahaksingi temaga elu lõpuni koos olla. Vähemalt praegu mitte, sest ma ju ei tea, mis elu toob.

Aga kirjutan seetõttu, et ta on juba viimased aasta aega mulle saatnud erinevaid pilte kihlasõrmustest, mis talle meeldivad ja toob pidevalt teemaks selle, kus ja kui suurelt me võiksime oma pulmi pidada. Kuulan ja mõtlen ning tean, et minu silmis ei ole tema see õige. Vähemalt täna.

Sain alles äsja 30aastaseks ja tunnen, et mul on veel nii palju ees. Karjäärialaselt on mu elu alles praegu lendama hakanud, lapsi ei ole ja soovin pühenduda oma hobidele. Jah, ma armastan oma tüdrukut, aga kuhu meil õigupoolest kiire on? Mis siis, kui ootamatult tutvun kellegi teisega ja mõistan, et hoopis tema on see õigem?

Kõige keerulisem on see, et lisaks naisele endale on hakanud vihjeid tegema tema sõbrad ja lähedased. Küsitakse pidevalt, et “noh, millal te selle asja siis ära teete?” Seda hakkas eriti palju esinema just siis, kui sõbrad ise abielluma ja lapsi saama hakkasid.

Aga meie ju ei pea elama nii nagu kõik teised?