Seitse suhteprobleemi, milles su koduloom süüdi on

 (5)
Seitse suhteprobleemi, milles su koduloom süüdi on
Pilt on illustreerivMorgueFile

Koduloomad maandavad stressi... Aga kui sul tekib suhe, võib su lemmik hoopis mingil hetkel stressi tekitama hakata. Siiski, pane see kõrva taha, et kui su uus kallim selliste asjade üle nurisema hakkab, on ta hoopis ise tropp, sest kui suhe toimib, annab su karvane või suline sõber sellele ainult rõõmu juurde. Nii et kui su partner mõnest järgnevast nähtusest probleemi teeb, on nõme tema, mitte su koduloom.

1. Kas minu lemmikloom saab mu kallima lemmikloomaga hästi läbi?

Loomadel — nagu inimestelgi — on iseloom. Pole üldse kindel, et teie koerad omavahel klapivad. Ja kui sul on kass ja temal on koer, võib päris kismaks minna. Aga sellepärast ei pea te veel omavahel kisklema hakkama.

2. Kõik mu toolid on kaetud karvadega… kuhu ma ta istuma panen?

Kui su lemmiklom armastab pehmel mööblil magada, siis on täiesti õigustatud küsimus, kas on üldse kusagil istuda, kui te pärast restoraniskäiku sinu juurde jõuate. Aga kui tema arvates karvad tapavad romantika, siis pole ka teie suhtes tõelist romantikat.

3. Mu lemmikloom võib vahepeal olla veidi… armukade

Või noh, tegelikult ikka kohe agressiivselt armukade — puutuda sinu kallim sind küll ei tohi.

4. Mul on vist nüüd vaja koju minna

Kui sul on näiteks koer, siis ei saa sa esiteks otse töölt kohtingule minna, sest koer tahab õue. Ööseks kallima juurde jäämine ei tule ilmselt samuti kõne alla.

Seotud lood:

4. Mm, keegi vist jälgib meid

Igal kassiomanikul on juhtunud seda, et tema ja ta kallim on keset kõige romantilisemat momenti järsku märganud oma kassi sügavalt hukkamõistvat pilku.

5. Mis siis, kui mu kallim ei saa aru, et ma armastan ka oma lemmiklooma nii väga

Kui ta sellest aru ei saa, siis äkki ta ei mõista üleüldse armastuse olemust?

7. Nädalavahetuseks Riiga? Praegu kohe? Ei, ma vist ei saa…

Spontaansed väljasõidud on fantastilised, aga kui sul on lemmikloom, siis ei saa sa lihtsalt hetke ajel otsusada kuhugi sõita. Parem oleks, kui su kallim suudab seda mõista.

Allikas: She Knows