Selgus lõpuks käes! Kui sul on need kolm omadust olemas, tahavad mehed sinuga tõsist suhet luua

 (7)
Selgus lõpuks käes! Kui sul on need kolm omadust olemas, tahavad mehed sinuga tõsist suhet luua
Pilt on illustreerivUnsplash

On ju nii, et osade naistega mehed lihtsalt veedavad veidi aega, aga teistega tahavad suhet luua. Veebiajakiri Her Campus korraldas suure küsitluse, et selgitada välja vastus miljoni dollari küsimusele: millise naisega mehed suhet luua soovivad?

Vastus on lihtne. Sul peavad olema need kolm omadust ja sa oledki ideaalne suhtematerjal:

1. Sa oled toetav

Meestele on oluline, et naine neid toetaks ja julgustaks. Naine peab huvituma sellest, et mees pürgiks pidevalt edasi ja utsitama teda kogu oma potentsiaal mängu panema ning pidevalt oma eesmärkide saavutamise poole püüdlema. Ka raskel hetkel võiks naine alati mehe jaoks olemas olla.

2. Sa ei mängi mänge

Meestele tegelikult ei meeldi need naiste mängud stiilis “ah, mul üsna suva tegelikult ja mehi jalaga segada, aga olgu, eks ma tulen siis sinuga välja.” Ei pea ootama, et strateegilised kolm tundi täis tiksuks, enne kui mehe sõnumile vastad — et talle jääks mulje, kui kohutavalt hõivatud sa oled. Kui oled huvitatud, näita seda välja. Kohe.

3. Sa oled enesekindel

Enesekindlus lihtsalt võlub mehi. Enesekindlad naised kiirgavad positiivset energiat ja panevad ka mehed ennast hästi tundma. Ei pea mängima häbelikku ja tagasihoidlikku neiut, kes elus esimest korda kohtingul on — ole see, kes sa oled ja mehel ei saa sinust küll. Ta tahab sinuga koos olla ja sinuga kokku jääda.

Seotud lood:

Kas sinul on need kolm omadust olemas?

Allikas: Her Campus