Sina küsid, mees vastab: esita mehele see põletav küsimus, mis on ammu su pead vaevanud!

 (89)
Online-intervjuu!
Sina küsid, mees vastab: esita mehele see põletav küsimus, mis on ammu su pead vaevanud!
Unsplash

Naistekas annab lugejatele võimaluse saada lõpuks ometi vastused nendele küsimustele, mis on ammuilma peas tiirelnud ja mida pole osanud või julenud meestelt varem küsida. Teie küsimustele vastavad julged ja ausad mehed, kes suurseminaril “Mehe sügavaim tõde” suud puhtaks räägivad.

Need mehed, kes seminaril sõna saavad, julgevad sadade naiste ees olla nemad ise ning võtta vastutuse oma tunnete eest. Nad räägivad oma rollidest abikaasade, isade ja poegadena ning kindlasti ei ole nende eesmärk kedagi otseselt õpetada. Otse ja ausalt — sõna otseses mõttes alastikistud mehed.

Teil, head lugejad, on võimalik küsida neilt just neid küsimusi, mida olete ammu meestelt ja meeste kohta teada saada tahtnud. Uurige, milline on tee mehe südameni, miks mehed teisi naisi vaatavad, kui oma naine kodus ootab, miks sõbrad on tähtsamad kui kallim, kuidas aru saada, et mees ei ole õnnelik, mida mees vajab, et õnnelik olla, mil moel mees rääkima saada, mida teha, kui suhe hakkab kiiva kiskuma jne.

Suurseminaril esinevad:
- Dave Benton — laulja, 2001 Eurovisooni võitja, reikimeister
- Alar Ojastu — inspireeriv koolitaja, kelle peamiseks fookuseks on inimese areng organisatsioonis, ta on litsentseeritud mindfulness õpetaja ning käsitleb sügavuti teemasid nagu stress, tööõnn ja meeskond
- Kaido Pajumaa — Motivaatori juhtide ja meeskondade koolitaja, meditatsioonide ja jooga praktiseerija
- Rain Tunger — mitmete restoranide osanik, Raadio 2 saatejuht, šamanistlike praktikate austaja ja mediteerija
- Ville Jehe — üks Delfi asutajatest ja loomemajanduse arendaja, Eesti Arengufondi nõukogu esimees, ettevõtja, koolitaja ja vägagi tasakaalus mees
- Raivo Juhanson — ettevõtja, jooga ja meditatsiooni õpetaja ning enesearengu nõustaja
- Tiit Trofimov — sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoemassaaži terapeut.

Kirjuta oma küsimus kommentaaridesse ning juba paari päeva pärast toome vastused teieni!