Sind ootab ees netikohting? Käitu nii ja midagi ei saa valesti minna

 (2)
Sind ootab ees netikohting? Käitu nii ja midagi ei saa valesti minna
Foto: Kaitlyn Baker/Unsplash

Internetis meest otsides mõtle samadele asjadele, kui mujalt meest otsides, soovitab ajakiri Mari. “Mida sa tegelikult soovid — kas otsid tõesti kaaslast eluks ja oled valmis kolima või soovid lihtsalt kohtuda ja veeta aega inimestega, kes elavad sinuga samas piirkonnas?

Jälgida tasub ka tavalisi interneti turvareegleid: ära avalda oma telefoninumbrit ega jaga endast pilte, mille lekkimist mujale sa ei soovi. Hoia ka suurimas hingevalus eraelulised detailid hilisemaks suhtluseks, kui oled kindel, et tegemist on inimesega, kellega suhelda soovid, sest petturi otsa sattudes võid leida end veel suuremast hingevalust.

Ära sea ka internetisaidile liiga suuri ootusi, sest seal on samamoodi inimesed päriselust nagu Kristiina Ehini laulus “Aasta ema”: “Küla vahel oli väga vähe meeshingi. Ühel oli viinaviga, teisel tõbi mingi. Kolmas oli abielus, aga tõmbas ringi. Jüri tahtis päevast päeva ennast üles puua. Haletsusest talle küla vahel anti juua. Viies oli rullnokk ja kuues polnud sedagi. Nii et põhimõtteliselt polnud kedagi.”

Loe veel veebis suhete loomisest aprillikuu ajakirjast Mari.