Sinu 10 tüütut kommet, mida ta salaja armastab

 (5)
Sinu 10 tüütut kommet, mida ta salaja armastab
Scanpix

Siin on mõningad harjumused, mida võid ise enda juures isegi tüütuks pidada, kuid mis su kallima silmis on eelkõige armsad, sest need teevad sinust sinu!

1. Sa viskad tema kulul nalja (kuid ära liiale mine, naljatamise ja naeruvääristamise vahel on õhuke piir).

2. Sa ei vasta kohe tema sõnumitele, kuid vastad kõnedele. Ta teab küll, et oleks pidanud kohe helistama, aga ta läheb sinu mänguga kaasa.

3. Sa saadad restoranis üle kõpsetatud liha tagasi. Sa saadad tagasi ka lahtunud/vahuta õlle. Sa tead, mida sa tahad ja kuidas seda saada ning see on kuum.

4. Sa jätad ta alati enamat tahtma ja mõjub tõeliselt hullutavalt, kuid ainult kõige paremas mõttes.

5. Sa tsiteerid pidevalt oma sarju, mida ta isegi vaadanud pole, jättes õhku rippume küsimärgi “Kust see nüüd tuli?”

6. Sul on pidevalt ees “üks asi”, olgu siis kohtumine sõbrannadega, külaskäik vanemate juurde, trenn või juuksur. Talle meeldib, et sul on oma “asjad”.

7. Sa ei tea spordist mitte midagi ja see on imearmas!

8. Kui sa autos juhendama hakkad, läheb mehel närv mustaks, ent kui sa teed seda voodis, ei saaks ta sulle tänulikum olla.

9. Sa sätid end kaks tundi vannitoas (ausõna, mida sa seal teed? Saadad sõpradele kirju? Jändad kõrgema matemaatikaga?), kuid kui sa sealt väljud, on need oodates veninud minutit ununenud.

10. Sa toetad terve õhtu oma mehe najale, sest sa ei suuda seista neis pool kuupalka maksnud kingades, mille ostmist veel nädal aega tagasi valjuhäälselt õigustasid. Omamoodi armas.

Allikas: glamourmagazine.co.uk