Sinu sodiaagimärk paljastab, millise probleemi sa peaksid oma paarisuhtes lahendama, et olla õnnelikus suhtes

 (3)
Sinu sodiaagimärk paljastab, millise probleemi sa peaksid oma paarisuhtes lahendama, et olla õnnelikus suhtes
Foto: Pexels

Igas suhtes on vahel probleemid ja kui nendega ei tegeleta, siis mured aina süvenevad ja lõpuks tekib tunne, et armastus ja õnn on otsa saanud. Uuri välja, millise probleemi sa pead lahendama, et saaksite suhtega normaalselt edasi minna.

Jäär: töötad oma karjääri nimel nii palju, et suhe jääb unarusse. Keskendu rohkem oma kallimale ja õpi aega paremini planeerima.

Sõnn: oled väga kinnine ja tahad, et sinul oleks alati õigus. Proovi olla rohkem avatud, sest ka kallima soovidega peab arvestama.

Kaksikud: sul on kogu aeg pea laiali otsas ja sa ei mäleta midagi, mis võib tekitada sinu partneris ebamugava tunde. Proovi olla konkreetsem.

Vähk: oma emotsionaalsuse tõttu ütled sa tihti asju, mida sa võib-olla ehk otseselt ei mõtlegi, aga ega teine inimene pole selgeltnägija. Proovi enne mõtelda ja alles siis öelda.

Lõvi: oled väga enesekeskne, aga tasuks tähelepanu pöörata ka enda ümber olevatele inimestele. Kallim külvab sind küll tähelepanu ja hoolitsusega üle, aga kas sa seda talle ka vastu pakud?

Neitsi: oled oma kallima suhtes väga kriitiline ja ehk enesele teadmata tõmbad tema enesehinnangut pidevalt alla. Niimoodi ei tohi teiste inimestega käituda.

Seotud lood:

Kaalud: kui sa oled vihane, ründad mõtlemata oma kõige kallimat inimest. Pead õppima oma vihaprobleemidega tegelema, muidu jääd tast üldse ilma.

Skorpion: sulle meeldib liiga palju oma kallimat survestada erinevate asjadega. Uuri talt, kas talle üldse sobib selline käitumine.

Ambur: sa tahad püsida mugavustsoonis ja suhtega üldse mitte edasi liikuda, see aga arvatavasti ei sobi sinu partnerile. Lõpeta kartmine.

Kaljukits: sa ei arvesta absoluutselt oma kallima tunnetega ja eeldad, et kõik on sama emotsioonitud nagu sina.

Veevalaja: ütled väga harva oma partnerile ilusaid sõnu, aga ta on väärt kõike head. Võiksid talle omalt poolt rohkem pakkuda.

Kalad: sa ei saa olla niivõrd enesekeskne. Proovi eemaldada endalt see mulje, millisena sa tahad, et teised sind näeksid, ja olla rohkem sina ise.

Allikas: Awarenessact