Soovid väärt suhtenõu? Need on kaks viga, mida naised kipuvad suhtes tegema ja mida sina ära korda

 (5)
Kas ka sina oled neis süüdi?
Soovid väärt suhtenõu? Need on kaks viga, mida naised kipuvad suhtes tegema ja mida sina ära korda
Foto: Kevin Laminto/Unsplash

Maailmas on ilmunud tuhandeid artikleid, raamatuid ja tsitaate suhete kohta ja kuidas muuta neid tugevamaks, aga paraku tundub jätkuvalt, et just armusuhete hoidmine ja nende eest hoolitsemine pakub meile kõige suuremat väljakutset.

Paljud inimesed ei mõista, et tegelikult just need kaks suurt viga, mida alateadlikult tehakse, võivad suhtele halvasti mõjuda.

1. Sa otsid süüdlast väljast poolt

See tähendab, et süüdistad tülides alati pigem kas tähtede seisu, teist inimest või midagi muud ja ka lahendus võiks eelistatavalt tulla mujalt. Vaata aga korraks, et kuidas sa ise käitud ja proovi ennast paremini tundma õppida. See muudab kindlasti ka su suhted tugevamaks.

2. Sa unustad, et number üks suhe, mis su elus on, on suhe iseendaga

Juba lapsena õpetati sulle, et sa peaksid teistest inimestest rohkem hoolima ja ei tohiks olla isekas, aga mida me ei mõista, on see, et iga suhe, mis meil elus on, peegeldab seda suhet, mis meil iseendiga on. Kui soovid, et sind armastataks, mõistetaks ja austataks, pead esmalt ka iseennast armastama, mõistma ja austama. Paljud naised kipuvad enda soove ohverdama, et oma kallimat õnnelikuks teha, aga me unustame, et me ei saa luua tugevaid suhteid, kui meie endi vajadused pole rahuldatud. Kui sa ei hinda iseennast, kuidas saad sa siis eeldada, et su partner, ülemus või ämmi sind hindab?

Seotud lood:

Need kaks viga on tõestuseks, et kõik saab alguse just sinust endast. Sina oledki enda elu kõige parem investeering.

Allikas: YourTango