Stopp! Seitse asja, mida sa oma mehega mitte kunagi jagama ei peaks

 (19)
Stopp! Seitse asja, mida sa oma mehega mitte kunagi jagama ei peaks
Paroolid jäta ikka enda teada!Panthermedia, Scanpix

“Meil ei ole teineteise ees mingeid saladusi!“ — kõlab tuttavana? Tegelikult võiks teatud asjad siiski ainult enda teada jätta. Näiteks neid seitset allwomenstalk portaalis välja toodud saladust ära küll oma mehega jaga.

1. Sinu kõhugaasid ja tulaletiprobleemid

Me kõik teeme “number kahte” ja maamunal pole inimest, kes aeg-ajalt salaja kõhugaase ei väljutaks. See pole aga miski, mida tuleks oma mehega jagada. Las nad peavad meid daamideks, kes käivad tualetis vaid nina puuderdamas.

2. Sinu sõbrannade saladused

Need ei huvita su meest, vaid tekitavad temas ebamugavus- ja piinlikkustunnet, kui ta järgmisel korral sinu sõbrannaga kohtub.

3. Sinu hambahari

Te võite jagada rätikut ja seepi ning isegi kahvlit ja klaasi, kui soovite, aga hambahari olgu igaühel oma.

4. Sinu paroolid

Kui te peaksite lahku minema (kõik on võimalik!), pead hakkama kõiki enda paroole muutma. Säästa end sellest juba eos.

5. Sinu sallimatus tema ema suhtes

Ta ema on tüütu, sa pead oma meest temaga jagama ja talle aru andma, te peate igal nädalal talle külla sõitma… Kui väga sa seda ka põlgaks, su mees ei pea seda teadma. Võid veidi nuriseda, aga see, et sa tema ema suisa vihkad, jäägu saladuseks.

Seotud lood:

6. Sinu rahulolematus iseendaga

Loomulikult võid mehele kurta ja temalt tuge otsida, aga kui sa leiad iga 3-4 tunni tagant uue vea, mille kallal nuriseda, tüdineb mees kiiresti. Enesekindlus on seksikas, seda võib sulle öelda iga mees.

7. Sinu detailne minevik

Meil kõigil on minevik, kuhu kuuluvad ka detailid, mida ei tasuks tulevikus uuesti teemaks võtta. Ta võib teada, et sul on kaks ekskallimat, aga ta ei pea teadma, kus ja kui palju te seksisite.