Suhtenõustaja ja seksiekspert toob välja: see on Tinderi ajastu suurim miinus

 (15)
Suhtenõustaja ja seksiekspert toob välja: see on Tinderi ajastu suurim miinus
Foto: freestocks/Unsplash

Pandeemia on lukustanud meid koduseinte vahele ja sundinud piirama kontakte. Seega on kõigi nende jaoks, kes ihkavad omale kaaslast leida pea ainus variant kohtinguportaalide näol. Kuid milline on online - portaalide miinuspool?

Sydneist pärit feminist ja suhtenõustaja Nadia Bokody peab Tinderi ajastu suurimaks miinuseks seda, et naised lasevad nii oma standardid liiga madalale.

"Latt lastakse nii madalale, et sa ei suuda sealt alt isegi peale kuuma joogatundi läbi limbotada," toob Bokody kuuma võrdluse.

Kuid ka see pole ainus asi, mille pärast naised peaksid Bokody sõnul muretsema.

Nimelt soosivad tutvumisportaalid ka seksuaalset ahistamist ja ebameeldivate sõnumite saatmist.
Siinkohal viitab nõustaja hiljutisele Pewi uurimiskeskuse uuringule, mille kohaselt on 30% USA täiskasvanutest kasutanud tutvumissaiti või -rakendust.

Enamike nende üldine kogemus oli positiivne, kuid paljud kasutajad, eriti nooremad naised, teatasid, et neid on kohtinguplatvormidel ahistatud või saadetud seksuaalse alatooniga fotosid, kui nad pole seda palunud.

"Veelgi murettekitavam on see, et vägivallaähvarduste kõige tõenäolisemad sihtmärgid on nooremad naised. Uuringust selgus, et 19% 18-34aastaseid naisi on kohtinguäppides ähvardatud füüsilise vägivallaga," muretseb Bokody, et nii on taas levimas valearusaam, et "ei tähendab siiski jah."

allikas: The Sun