Suhtes naine pihib: mees piinas mind kolm minutit, kuni nutma puhkesin

 (64)
Anna nõu!
Suhtes naine pihib: mees piinas mind kolm minutit, kuni nutma puhkesin
Foto: Katii Bishop/Pexels

"Olen oma mehega olnud koos 2 aastat. Suhte algus oli kõik ilus aga, kui kokku kolisime siis hakkas ta iga minu tegevuse kohta märkuseid tegema," alustab oma lugu üks naine Naisteka foorumis.

“Tihti tuli ette ka solvanguid ja maha tegemisi. Tülide ajal jättis mind tihti maha aga hiljem võttis ikka tagasi. Hiljem tunnistas et tegelikkuses maha jätta ei plaaninud. Neelasin kõik ikka alla, sest soovisin, et suhe oleks õnnelik ja ilus.

Hiljuti aga ühe tüli käigus karjus ta mulle koledaid sõnu, mispeale andsin talle kurjalt aga mitte tugevalt vastu õlga laksu, et ta vaikiks. Selle peale lükkas ta mind tugevasti ja hoidis siis kogu jõuga kinni. Otseselt ei löönud ning ka kehavigastusi ei tekitanud, kuid 3 minutit piinas nii kuni nutma hakkasin. Lahti lasi alles siis kui mu sugulane minu nutu peale meie tuppa sisse sadas.

Suutsin talle selle andestada, kuid sisimas on siiski raske. Väga raske on temast lahti lasta, samas arvan, et peaksin. Minu küsimus on — kas ta võib olla ohtlik partner, potentsiaalne vägivallatseja, kelle juurest tuleks kohe põgeneda?”