Supernipid: mis ajab mehe hulluks?

 (88)
Edu garanteeritud!
Supernipid: mis ajab mehe hulluks?
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Tänapäeval kipuvad naised olema meeste võrgutamises liiga tagasihoidlikud. Veel pea 20 aastat tagasi jagasid naisteajakirjad väga häid nippe, kuidas oma silmarõõm täiesti hulluks ajada. Jagame need nipid ka Naisteka lugejale kätte — proovige järele!

Sul on plaanis mehe pea segi ajada. Kas ühel kindlal kandidaadil või esimesel ettejuhtuval, pole vahet. Abiks algajale paar lihtsat äraproovitud tehnikat.

PEOL

Mine keset tantsuplatsi ja alusta aeglast tantsu iseendaga, üksisilmi oma väljavalitut piieldes.

TÖÖL

Lase endast salaja teha filmitäis alasti pilte ja palu armastatud kolleegil need ilmutusest ära tuua. Vaat see on üllatus, küll näed!

VOODIS

Üllata kehamaalingutega.

BUSSIPEATUSES

Tõmba endale mehe tähelepanu. Võta paberitükk, kirjuta sinna oma telefoninumber ja poeta lahkudes mehele pihku. Ainult telefoninumber, mitte nimi ja aadress. Salapära kindlustab edu.

KOHVIKUS VÕI BAARIS

1. Vana tuttavaga kohtamisele minnes pane pähe parukas ja riietu nii, nagu sa seda muidu kunagi ei tee. Kergemeelsus stiilis tuleb ainult kasuks. Kui maksmiseks läheb, teata resoluutselt: mina maksan. Ja maksagi.

2. Kui märkad huvipakkuvat meest, võta kotist huulepulk ja hakka viimistletud sensuaalsete liigutustega huuli värvima. (Harjutamine teeb meistriks.)

Allikas: Anne/12.1997