"Ta pettis mind mitme naisega, kui ma olin rase. Ma andestan talle, sest armastan teda!"

 (12)
"Ta pettis mind mitme naisega, kui ma olin rase. Ma andestan talle, sest armastan teda!"
Foto: Tiit Blaat

Kas saab olla veel jõhkramat altvedamist kui mehe kõrvalehüpe naise raseduse ajal? Raske on ette kujutada, kuidas mehe petmisest (ja veel mitme naisega) teada saamine last ootavale naisele ja ema emotsioone läbi elavale kõhubeebile mõjub. Aga hoolimata kogetud valust, häbist ja alandusest, mis Khloe Kardashianile "tänu" tema peika hüppeskäikudele osaks langes, on naine otsustanud, et andestab Tristan Thompsonile.

Teada on, et tippkorvpallur pettis Khloet vähemalt viie erineva tüdrukuga ajal, mil naine ootas nende esimest ühist last. Tütar True Thompsoni sünni järel oli Khloe pikalt peidus, kuid jutud käisid juba siis, et Tristan osaleb nende elus ning aitab Khloel lapse eest hoolitseda. Seejärel nähti neid paaril korral koos väljas ja tänaseks on Khloe kinnitanud, et ta andestab mehele.
Instagrami storys kirjutab naine: “Oluline on ainult see inimene, keda sa rahvast täis ruumis vaatad. Tema on see, kellele su süda kuulub.”

Kardashianide klann ei ole selle uudise üle just eriti rõõmus ning Khloe otsus kogu pere piinlikkusse olukorda pannud Tristaniga ühist elu jätkata on pereliikmed omavahel tülli ajanud. Ausalt öeldes on tõesti raske mõista, kuidas on võimalik nii ränka petmist andestada, eriti kuna on teada, et Tristan pettis ka oma eelmist kaasat tolle raseduse ajal.

Kas sina oleksid valmis taolist käitumist andeks andma?

We are ready whenever you are little mama 🦋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on