Tahate netis flirtida, aga ei tea, kelle poole pöörduda?

 (8)
Tahate netis flirtida, aga ei tea, kelle poole pöörduda?
AFP

Badoo sotsiaalvõrgustik tellis uuringu sellest, milliste riikide naised on tuliseimad võrgus flirtijad. Selgus, et Hispaania naised ületavad kõiki teisi!

Mida see tuline flirtimisisu tähendab? Hispaania naine loob internetis keskmiselt kõige rohkem eri meestega kontakte. Nende tulemus on 1,33 meest kuus.

Kakskümmend esiriiki võrgutavate netinaiste poolest:

1. Hispaania
2. Poola
3. Dominikaani vabariik
4.-5. Itaalia / Argentiina
6. Brasiilia
7. Tšiili
8. Portugal
9. Kanada
10. Venezuela
11. Holland
12. Saksamaa
13. Kolumbia
14. Suurbritannia
15. Tšehhi
16. Mehhiko
17. Prantsusmaa
18. Belgia
19. USA
20. Ecuador

Miskipärast on keskmiste kontaktide arv kuus mainitud veel ainult mõne riigi naiste puhul: brittidel 0,78, prantslastel 0,69, USAs 0,63.

Badoo esindaja mainib: “Tahtsime teada, kas naised võtavad mõnes riigis juhtotsa suurema tõenäosusega endi kätesse, ja mida see ütleb nende ühiskondadest.” Paraku ta ei täpsustanud, mida see siis ütleb.

Badoo.com valib muide geograafilise asukoha põhjal ise keele, millega külastajat tervitada. Eesti puhul on selleks vene keel, vähemalt Forte katsetuse järgi. Sotsiaalvõrgu andmetel on neil juba ligi 81,4 miljonit kasutajat. Veel septembris väitis sait, et neil on 73 miljonit kasutajat.

Pildil peaks olema ehtne Hispaania naine, kui uskuda pildiotsimootoris pakutud lisainfot. Jah, teame, kergem olnuks kasutada lihtsalt Penélope Cruzi fotot. Aga me pole mingid laiskwurstid!