TEST suhtes naistele: kas oled valmis truudust murdma?

 (15)
TEST suhtes naistele: kas oled valmis truudust murdma?
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Valentinipäeva eel on suhteteemad kõige kuumemad teemad. Kuid romantikat on lihtne tekitada, kellelegi igavesti truu olla... mitte nii väga. Naistekas otsis pea paarkümmend aastat vanast ajakirjast Anne välja testi, mis teeb selgeks, kas sinul on kalduvus truudusetusele.

Vasta nendele küsimustele ausalt ja saad teada, kas oled valmis truudust murdma või seda soodustavaid tingimusi looma.

1. Kui tunned end üksildase ja mahajäetuna, kas räägid sellest oma partneriga või otsid üles mõne (mees)sõbra, kellega elu üle arutleda ja kelle lähedusest rõõmu tunda?

2. Kui tunned rahutust ja energiatulva, kas teed siis oma elukaaslasele ettepaneku koos midagi ette võtta või otsid põnevat seltskonda temast eemal?

3. Kui tahad end tunda kauni ja ihaldusväärsena, kas flirdid praeguse kaasaga või eelistad luua olukorda, kus oled kergesti leitava rollis (ilma temata reisil, saunapeol, ööklubis)?

4. Kui tunned, et tahaksid värskendada oma seksuaalsuhet, kas ärgitad meest tulema seksuaal-terapeudi vastuvõtule või tellid tema äraolekul koju callboy?

5. Kui tunned kihku kogeda midagi eriliselt erootilist, kas kavandad kütkestava seksika õhtu oma mehega või registreerid end tema teadmata tantra-jooga kursustele?

Tulemus:

Kui valisite vähemalt kolmel korral teisena pakutud variandi, siis ületavad truudusetuse eeldused ilmselt truuks jäämise võimalused.

Allikas: Anne, 12/1997