TÕESTATUD! Kaheksa inimtüüpi, kes kõige tõenäolisemalt truudust murravad, on...

 (44)
TÕESTATUD! Kaheksa inimtüüpi, kes kõige tõenäolisemalt truudust murravad, on...
Panthermedia, Scanpix

Milliste omadustega inimestega ei ole sul mõtet endale ilusat ja pikaajalist kooselu üldse ette kujutadagi? Siit saad teada!

1. Pikad mehed

Truudusemurdjate lemmik tutvumissait Illicit Encounters selgitas välja, et keskmisest pikemad mehed murravad truudust tõenäolisemalt kui keskmist kasvu mehed.

2. Rock`n`rolli fännid

41% petjateportaali küsitletutest armastasid üle kõige rokkmuusikat! Nii et ole valvas! Kõige truumad ja kodulembesemad selguvad olevat …. räpi austajad!

3. IT-mehed

Patsiga poisid võivad küll esmapilgul ontlikud ja tublid näida, kuid tegelikult on nende seas petjaid rohkem kui teiste ametite esindajate hulgas.

4. Prantslased

Armupealinnast Pariisist pärit meeste ja naistega pole väga mõtet tegemist teha, sest truudust ja lojaalsust neilt küll oodata pole.

5. Šopahoolikud

Naised, kes oma välimusele tohutuid summasid kulutavad, ei taha kogu oma ilu vaid endale ja ühele mehele hoida, vaid on valmis oma võlusid kõigiga jagama.

6. Naissoost õpetajad

Teine petuportaal AshleyMadison uuris välja, et kasutajate seas on enim esindatud naisõpetajad, kes endale meelelahutust otsivad. Keegi peaks neile prouadele vist õppetunni andma…

7. Twitteri kasutajad

Seotud lood:

Kes säutsub, see petab, ütlevad Missouri ülikooli teadlased.

8. Blondiinid

Blondiinidel on lõbusam elu — see ütlus ei ole laest võetud!

Allikas: YourTango