Ühe mehe mure: mina tahaksin veel üht last saada, aga naine soovib tegeleda esoteerikaga ja ei taha lastest kuuldagi!

 (93)
Ühe mehe mure: mina tahaksin veel üht last saada, aga naine soovib tegeleda esoteerikaga ja ei taha lastest kuuldagi!
Foto: Shutterstock

Naisteka foorumis kurdab oma suhteprobleemi üle üks meesterahvas, kes tahab väga veel üht last saada, aga tema naine ei taha sellest enam kuuldagi.

“Kümme aastat tagasi tutvudes unistasime, et meil võiks olla tulevikus vähemalt kolm last. Nüüdseks on meil kaks toredat last. Kolmanda lapse saamise osas on aga naisel blokk ees, keeldub jäigalt. Laps panevat ta mitmeks aastaks koju kinni, tema tahtvat tegeleda hoopis eneseteostusega.

Mehena on mul elementaarne füüsiline puudus, nimelt pole mul imiku toitmiseks rindu. Mingid piimaasendajad vms pole lapse tervise seisukohast teemaks. Küsimus pole ka naise tööalases karjääris, vaid ta soovib tegeleda töövälise eneseteostusega — mingi esoteerilise väestamisega. See on mingi esoteeriline teema, mida mina eriti ei jaga.

Olen püüdnud rääkida, et lükaku oma plaanid mõne aasta võrra edasi, aga räägiks nagu seinaga. Vanus hakkab ka kahjuks peale pressima, seega nüüd või mitte kunagi.

Argipäeval on pinge õhus ja tülidki kerged tekkima. Kui samas vaimus jätkame, on lahutus ilmselt mõne aasta küsimus. Mida teha sellises olukorras?”