Üllatav avastus: pea kaks kolmandikku naistest fantaseerivad oma mehega seksides kellestki teisest

 (19)
Üllatav avastus: pea kaks kolmandikku naistest fantaseerivad oma mehega seksides kellestki teisest
Foto: Shutterstock

Suurbritannias tutvumisportaali saucydates.com poolt läbi viidud uuringust selgus, et üle poolte naistest ja meestest fantaseerivad voodis oma kallimaga seksides, et nad teevad seda kellegi teisega ja tavaliselt on tegu kellegi kuulsaga, vahendab The Sun.

62 protsenti naisi ja 56 protsenti mehi tunnistasid, et nad on voodis mõelnud kellegi teise peale ning kui naised ei saa peast välja hurmureid nagu James Bondi staar Daniel Craig või hoopis Brad Pitti, siis mehed unistasid seksikatest lauljannadest nagu Rihanna, Lady Gaga ja Katy Perry.

Veel mõned staarid, kellest rohkem fantaseerima kiputi, olid Justin Bieber, David Beckham ja modell David Gandy ning naistest laulja Rita Ora ning näitlejannad Kate Beckinsale ja Jennifer Aniston.

Nii mehed kui ka naised kinnitasid, et nad on mõelnud seksi ajal ka oma parimate sõprade, kolleegide, pornostaaride ja sõprade partnerite peale. Lisaks olevat neil raske mitte mõelda oma endiste kallimate ja üheöösuhete peale, kui need inimesed olid voodis head.

Muide, naiste fantaasiad kipuvad olema erootilisemad. 50 protsenti küsitletutest fantaseerisid seksimisest rannas või hotellitoas. Kõigest 35 protsenti meestest tunnistasid sama.