Uuring: mehe huvi oma naise vastu kaob pärast esimese lapse sündi

 (50)
Uuring: mehe huvi oma naise vastu kaob pärast esimese lapse sündi
Foto: Ilmar Saabas

Kurb, aga tõsi — Briti portaali uuring näitas, et pärast esimese lapse sündi ei näe mehed oma naist enam atraktiivse ja seksikana. Põhjus lihtne — nad ei suuda leppida tõsiasjaga, et rasedusega juurde tulnud kilod nõiaväel ei haihtu!

Portaal MyVoucherCodes uuris oma klientidelt, kuidas värsked isad oma laste emadesse pärast sünnitust suhtuvad. Nad küsitlesid 1183 meest ning uurisid, kas isade meelest on nende naised ja laste emad pärast sünnitust endiselt atraktiivsed. Kümnendik vastanuist väitis, et ei ole.

Põhjuseks toodi rasedusega lisandunud kilod ning ka see, et naine on end pärast sünnitust käest lasknud ega hoolitse enam oma välimuse eest. Samuti leidus neid mehi, kes ei suutnud pärast sünnituse juures viibimist oma naist enam sama pilguga vaadata.

Vaid väga väike osa neist, kes ei pidanud oma kaasat enam kenaks, oli naisele sellest rääkinud - 86% neist ei olnud partnerile oma tundeid avaldanud.

Ning küsitlusele vastanuist rohkem kui pooled kinnitasid, et tahavad seksi pärast lapse sündi vähem kui enne! Kolmel protsendil vastanuist olid seksimõtted üldse peast kadunud.

Allikas: FemaleFirst