Vii end mõne minutiga tippu! KOLM nõksu, kuidas ennast rahuldada, kui sul on vaevu aega üksi olemiseks

 (19)
Vii end mõne minutiga tippu! KOLM nõksu, kuidas ennast rahuldada, kui sul on vaevu aega üksi olemiseks
Foto: Shutterstock

Sa armastad oma kallimat, aga sa armastad samal ajal ka oma lemmikvibraatorit ja unistad, et saaksid sellega rohkem aega üksinda veeta. Aga kui elad kellegagi koos, on selle hetke leidmine vahel keeruline ja seda eriti praegu, kui paljud inimesed veedavad rohkem aega kodus. Siiski, on olemas mõned viisid, kuidas iseendale paar minutit leida.

Esiteks tasuks seda aega lihtsalt küsida. Kui sul on täiskasvanulik ja sind austav partner, ei tohiks see olla probleem. Seksiteemalise podcasti Sex with Emily autor ja seksuoloog Emily Morse soovitab sul olla aus ja otsekohene, sest see mõjub suhtele pikas plaanis paremini. “Praegu on suurepärane aeg, et rääkida oma partneriga faktist, et sa masturbeerid ja see on osa sinu seksuaalsest tervisest, millele pead päriselt ka tähelepanu pöörama,” selgitab ta. “On normaalne anda teineteisele üksinda olemise aega, näiteks öelda: “Mul on vaja magamistuba endale, ma pean end rahuldama.”

Kui elad aga koos sõprade, vanemate või lastega, siis ära muretse, sest on viise, kuidas olukorras olenemata endale pisut aega pühendada. Seksuoloog Rebecca Alvarez Story jagab kolme head nippi:

1. Ole multifunktsionaalne, muutes duši all veedetud aeg natukene vallatumaks

2. Masturbeeri varahommikul või hilisõhtul

3. Kiirenda orgasmini jõudmist vibraatori ja erootika abil

Allikas: Well+Good